FORUM WILCZEGO STADA...

FORUM KRWIOŻERCZYCH WILKÓW..


#1 2009-09-11 22:30:52

PROGRESOR

Administrator

Punktów :   

ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

Jestem PROGRESOR gram od ponad dwóch lat w Traviana najpierw na S12, potem na S9 gdzie byłem budowniczym Cudu oraz członkiem Władz Sojuszu i Koalicji  teraz rozpocząłem grę tu na S6.

Wchodząc do Sojuszu który miał ranking 1~2 spodziewałem się świetnego Sojuszu..
Niestety zauważam iż dotychczasowe władze Sojuszu z powodu niedoświadczenia nie radzą sobie..

Dlatego uważam iż powinna nastąpić zmiana Władz Sojuszu dla dobra nas wszystkich zanim się stoczymy na dno..

Uważam iż musimy po pierwsze ustalić kto i ile ma doświadczenia w grze oraz następnie wyznaczyć NOWE WŁADZE  SOJUSZU inaczej moim zdaniem grozi zguba Sojuszowi oraz wielu członkom tego Sojuszu..

Dlatego daję OBOWIĄZKOWĄ ANKIETĘ byście to WY się wypowiedzieli czy chcecie dotychczasowych władz czy może już NOWYCH które spróbują uratować Sojusz. Oczywiście jeśli opowiecie się za pozostawieniem dotychczasowego kierownictwa to ja się poddaję do dymisji i odchodzę z Sojuszu Templar gdyż uważam iż przy aktualnym Zarządzie przegramy z powodu niedoświadczenia Zarządu.

Offline

 

#2 2009-09-11 22:42:47

krzysiek16

poborowy

Punktów :   

Re: ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

trzeba to wszystko zmienic jak naj naj szybciej

Offline

 

#3 2009-09-11 23:04:21

DAFI

Użytkownik

Punktów :   

Re: ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

Jak najbardziej za zmianą zarządu

Offline

 

#4 2009-09-12 07:46:06

Dzik

Moderator

Punktów :   

Re: ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

Zmana zarządu? A tak na marginesie jakiś w ogóle istnieje? To co dzieje się w tym sojuszu to jakaś farsa. Grałem na innych serwerach ale takiego bałaganu i chaosu jaki panuje w naszych szeregach nie widziałem. Ten zarząd to grupka ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia o tej grze. Jeśli pójdziemy dalej tą drogą to zmieńmy nazwę na FARMOWISKO! Zero pomysłu na stworzenie silnego soja, tylu porządnych graczy już poodchodziło widząc ten bałagan a ja jestem kolejnym kandydatem do opuszczenia tego cyrku. Jedynm warunkiem mojego dalszego uczestnictwa w tym sojuszu jest ZMIANA ZARZĄDU!!!!!
Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2009-09-12 10:34:07

krasnal2

Użytkownik

Punktów :   

Re: ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

to jest mój drugi server i oddałem głos za zmianą zarządu i to szybko  !!!

Offline

 

#6 2009-09-12 11:30:02

FullMetalJacket

Użytkownik

Punktów :   

Re: ZMIANA ZARZĄDU SOJUSZU

jestem za i to natychmiastowo!!!!!bo to co sie dzieje to jest smiech na sali gram juz w sumie 3 raz ,bylem dowodca Mc low 2 na ser 5 (pod nickiem gabi1983) i jako koalicja NC wygralismy serwer ale tu to sa jaja.jak sie nic nie zmieni to nie ma co tu siedziec!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lobzonka.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.dissybeffy.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl